Mäso Parížek

Zadajte názov výrobku

Vedeli ste, že..

Náš kompletný sortiment si môžte objednať na Vami
zvolenú predajňu v Martine alebo v Žiline?

Mäso & Bistro Parížek

V roku 2015 som bola služobne v Norimbergu. Ako správna žena som sa samozrejme zastavila v nákupnom centre. Hneď skraja ma však zastavila neodolateľná vôňa….niečo pečené? Vošla som dnu a pozerala ako Alenka v ríši divov…v ríši mäsiarskych divov. Nádherný koncept spojenia predaja mäsa s gastrom, príjemný vizuálny priestor, pulty plné nielen čerstvého mäsa, ale aj pripravených polotovarov, šalátov, mäsových špecialít. 

MasoBistro Parizek 2 1024x684

Tieto pulty plynule pokračovali do oddelenie gastra, kde boli pripravené lahôdky od výmyslu sveta. K tomu police plné tradičných a regionálnych výrobkov….naozaj neodolateľné. Tento obrázok som už z mojej hlavy nemohla dostať a do roka a do dňa som niečo podobné „ stvorila“ aj v Žiline. 

Dnes je to už niekoľko rokov, čo sa podobný koncept snažíme čo najlepšie robiť práve v Žiline v našom „ Bistre“ – pulty s čerstvým slovenským mäsom sú doplnené našimi tradičnými výrobkami, o kúsok ďalej rozvoniavajú produkty nášho kuchára, medzi ktoré neodmysliteľne patrí Pravá mäsiarska držková či Poctivý hovädzí vývar. Všetko z tých najlepších vlastných surovín.  

Celý jeden pult je zaplnený syrovými výrobkami od miestnych výrobcov, v ponuke nájdete aj kváskový chlebík a hneď vedľa neho našu už povestnú Chatársku štrúdľu. K nej Vám pripravíme talianske espresso a môžete si posedieť v štýlovom zariadení na lavičkách potiahnutých kravskou kožou. Môj sen sa tu stal realitou a ja verím, že plní aj Vaše sny o kvalitných slovenských potravinách.

Vaša Janka Parížeková 

MasoBistro Parizek 5 1024x684