Mäso Parížek

Zadajte názov výrobku

Vedeli ste, že..

Náš kompletný sortiment si môžte objednať na Vami
zvolenú predajňu v Martine alebo v Žiline?

Náš príbeh

Už tretia generácia našej rodiny sa snaží spracovávať mäso a vyrábať mäsové výrobky tak, aby sme sa za meno v názve našej firmy nemuseli hanbiť. Výroba potravín je vážna a veľmi zodpovedná vec, preto k nej aj tak pristupujeme. Starostlivo vyberáme našich dodávateľov a podporujeme hlavne tých slovenských. Takisto starostlivo vyberáme našich odberateľov – nie je nám jedno, ku komu náš výrobok ide. Veď práve to je ten človek, ktorý sa stará o to, aby sa naše výrobky dostali k Vám, našim zákazníkom, kvalitné a nepoškodené.

V našich vlastných predajniach dbáme o tú najvyššiu kvalitu obsluhy, o kompletný sortiment a bezchybnú hygienu – náš zákazník je naša rodina, často chodí k nám už roky práve preto, že sme ho ešte nikdy nesklamali.

Pri výrobe mäsových výrobkoch vychádzame z tých najstarších tradícií. Nie sme moderní ani inovatívni – všetko dobré už bolo dávno vymyslené. A my chceme zachovať práve to najhodnotnejšie – manuálnu ľudskú prácu, tradičné postupy solenia, miešania, údenia, mäsiarske majstrovstvo jednotlivých ľudí vo výrobe. Myslíme si, že ľudská práca je nenahraditeľná – pretože žiadny stroj nedokáže dať  do výrobku lásku,  srdce a úprimnú snahu o čo najlepší výsledok.

A toto všetko sa snažíme prostredníctvom našich výrobkov povedať Vám – našim zákazníkom. Ďakujeme, že ste s nami. Kolektív firmy Mäso Parížek.

Zastavte sa v jednej z našich predajní alebo v bistre v Žiline